Skip to content

Kursas – meditacija „Matau ar įsivaizduoju?”

Kviečiu į kursą – meditaciją „Matau ar Įsivaizduoju”, kuris naudingas kiekvienai ir kiekvienam. Tai galėtų būti išsilavinimo, bet kurioje srityje pagrindai.

Kartais taip sunku suprasti – kur baigiasi fizinė realybė ir prasideda minčių ar emocijų pasaulis. Šis kursas – meditacija skirta būtent pamatyti – KAP YRA, be įsivaizduoju, manau ar galvoju.

Kursas tiek jogos profesionalams, tiek jogos mėgėjams, tiek tik prijaučiantiems, tiek net neprijaučiantiems.

Galbūt praktikuojantiems jogos asanas ir lengviau kurso eigoje atskirti – MATAU/ĮSIVAIZDUOJU, nes kurso metu žvelgiame į tam tikras kūno ir kūno dalių pozicijas. Tačiau kitų praktikų ar nepraktikų atstovai į tai gali pažvelgti ir kitu kampu bei taip pat lengvai – PAŽVELGTI.

 

Tai yra kursas, kurio esmę sudaro vienas pratimas, pakartotas įvairiomis formomis. Jei pratimas ištirps gyvenimo būdo vilnyse, tai taps išsilaisvinimu iš proto narvelio. Gal taip galėtume tai pavadinti.

Joga, taiči, daugelis meditacijos metodų yra susiję su stebėjimo būsena. Žmogus stebi savo kūną, savo judesius, savo kvėpavimą, savo emocijas, savo mintis. Tačiau kaip stebėti?

Ar Jūs galite stebėti ir matyti taip, kaip yra, o ne taip kaip įprasta matyti?

Kur baigiasi mūsų matymas ir prasideda vaizduotė, ar tiksliau kur baigiasi vaizduotė ir prasideda matymas ar stebėjimas?

Kaip pagauti tą ribą, ribą tarp matymo „taip, kaip yra” ir tarp „manau, kad taip yra” ar „mano protas suteikia man informaciją, kad taip yra”?

Atsakymus į šiuos klausimus sužinosite kurso „Matau ar įsivaizduoju” metu.

Kurso programa:

  1. Atsipalaidavimo pratimai.
  2. „Matau – kaip yra’ pratimai.
  3. Praktinio pritaikymo gyvenimiškose situacijose pavyzdžiai.

Jogos praktikuotojams galbūt tai suteiks galimybę dar vienu rakursu pažvelgti į jogos asanas.

Kursas individualus. Kurso vykimo vieta, laikas, kaina pagal individualų susitarimą.

Klauskite, rašykite, užsakykite e-adresu: info [@] jogatau.lt

Kursai - meditacijos nėra skirti diagnozuoti ar gydyti ligas ar susirgimus. Pateikta informacija yra autoriaus asmeninės patirtys ir yra informacinio bei pažintinio pobūdžio. Kursų, jogos, meditacijos, pratimų rezultatai, kuriuos galima pasiekti - priklauso nuo paties praktikuotojo pastangų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *