Skip to content

Kursas – meditacija „Bioenergijos gavimas ir atidavimas, 2”

Meditacija – kursas ”Bioenergijos gavimas ir atidavimas, 2” ar „Atrandant atgailą ir meilę“ yra kurso – meditacijos „Vibracijoje su energija (či), 1 tęsinys ar antra pakopa.

1 Pakopos tikslas ir rezultatas buvo sužadinti, pajusti ir valdyti savo bioenergiją ar či energiją.

2 Pakopa, tai sugebėjimas ar tiksliau atsivėrimas, tapimas indu – gauti bioenergiją iš aplinkos ir atiduoti ją aplinkai.

2 pakopos požymiai ir skirtumai:

  1.  Kaip ir 1 pakopoje įsisavintas bioenergijos sužadinimas, pajautimas ir nukreipimas, tai taip pat yra patiriama. Tai skamba kiek ezoteriškai, tačiau tai patiriama ne kūnu, bet atsiranda koks tai vidinis pojūtis, mentalinis ar emocinis.
  2. Atliekant 1 pakopos pratimus yra suvokiama, kad pažadinama pačiame kūne esanti energija, o atliekant 2 pakopos pratimus, yra suvokiama, kad bioenergija sugeneruojama, tai yra sukuriama ne pačiame kūne, o iš šalies, šalia esančioje aplinkoje.
  3. Taip pat sugeneravus ar gavus bioenergiją iš šalies atsiranda pojūtis ar poreikis ją atiduoti tikslingai.
  4. Bioenergijos lyg ir „nešančioji banga” yra Gėrio banga, ar kaip tai galima būtų pavadinti. Tai yra skirtumas su 1 pakopa, kurioje impulsas sukuriamas Noro pagalba, 2 pakopoje jau esame lyg ir Gėrio bangoje. Tad užlipti ant 2 pakopos neužtenka Noro, Minties patirti, reikalingas Gėrio siekimas, ketinimas sėti, skirti, siųsti gėrį.

Matomai žmogus, žaisdamas žaidimus savo asmeninėje erdvėje, gali būti blogas, geras, piktas, linksmas – visa žmogiška skalė, tačiau, žengiant žingsnį „už savęs”, jau reikalingos dieviškos emocijos – atlaidumas, gerumas.

1 Pakopos bioenergijos kūrimas vyksta daugiau ar mažiau mechaniškai ir, ji atsiranda bei pasireiškia fiziniame plane. Ką galima gana nesunkiai, kiek tai pasitreniravus pajusti.

2 Pakopoje, kuriant bioenergiją ar tiksliau atsiveriant bioenergijos šaltiniams iš aplinkos, reikalingos aukštesnės, jei taip galima pavadinti emocijos ar vibracijos:

  • džiaugsmas pereinantis į padėką, užuojautą – gaunant bioenergiją,
  • lyg ir palaimos, pilnatvės pojūtis, galėjimo duoti pojūtis – atiduodant bioenergiją.

Tarp bioenergijos gavimo ir atidavimo yra vienas skirtumas:

  • gaunama energija iš aplinkos, lyg žmogui surenkant ją, ateinančią iš įvairiausių krypčių, taip pat tai gali būti iš viršaus (Dangaus), iš apačios (Žemės),
  • atiduodama energija tikslingai, viena kryptimi, lyg viena linija į priėmimo tašką, jei tai galima taip pavadinti.

Įspūdis ar pojūtis yra lyg įgyvendinama tam tikra užduotis:

  • lyg reikia surinkti tam tikrą kiekį bioenergijos, lyg sufokusuoti energiją į save ir
  • po to atsiranda taškas, tampa suvokiamas priėmėjas, kuriam reikia energiją perduoti.

Matomai žmogus tampa laidininku, sugeneruojančiu bioenergiją ir perduodančiu ten, kur ji yra reikalinga. Tai jau panašiau į minties energiją, ji tampa lengvesne nei 1 pakopoje patiriama energija.

Tad, kas nori tapti Visatos darbuotojais, atliekančiais Jai vienai žinomas užduotis ir pareigas, gali įsisavinti – Bioenergijos priėmimo ir atidavimo būdą bei, stovint ant 2 pakopos, jau darbuotis Aukštesnių Jėgų valioje ar D firmoje. Kaip tai pavadinsime, tai nėra svarbu, nes ginčai kyla dėl Pavadinimų, Etikečių, Emblemų. Esmė yra pojūtis – ir tai Yra, labai aiškiai jaučiama tiek 1, tiek 2 Pakopoje.

P.S. Kalba, jos atsiradimas žmonėms padėjo tolimoje Priešistorėje, padeda ir dabar. Tačiau, kuomet ji tampa kliūtimi, kad suprasti kitą žmogų – kalbą reikia nusimesti.

Kursai - meditacijos nėra skirti diagnozuoti ar gydyti ligas ar susirgimus. Pateikta informacija yra autoriaus asmeninės patirtys ir yra informacinio bei pažintinio pobūdžio. Kursų, jogos, meditacijos, pratimų rezultatai, kuriuos galima pasiekti - priklauso nuo paties praktikuotojo pastangų.