Skip to content

Kursas – meditacija „Vibracijoje su energija (či)”, 1

 

Jei ieškote, kaip… sužadinti gyvybinę energiją savyje,
kaip pajausti či energiją savo kūne,

kaip chi energiją nukreipti norima linkme,

kaip pajusti bioenergiją norimoje kūno vietoje,

tuomet

skaitykite daugiau…

Mintis

yra pradžios taškas. Noras sukuria impulsą energijai atsirasti, pajusti jai ir nukreipti norima linkme…

Kvėpavimas

suteikia išmatavimą. Kvėpuojant energijos daugėja ir kūnui atsipalaiduojant pradedame jausti energijos tekėjimą…

Judesys

įgalina formą. Judesiai atpalaiduoja sausgysles, raumenis, sąnarius, atlaisvindami kelius energijai tekėti…

Žmogus turi įvairiausių sugebėjimų, tačiau apie kai kuriuos nieko nežino ar kai kuriuos tik nujaučia egzistuojant.

Gyvybinės energijos, dar vadinamos či, chi ar bioenergija, pojūtis ir valdymas yra vienas iš tų žmogaus sugebėjimų, apie kurį kai kurie žmonės beveik nieko nežino, o kai kurie yra girdėję tik užuominas.

Kai kurie žmonės domisi bioenergijomis ir daugiau ar mažiau yra įvaldę šias gamtos jėgas.

Kaip atskleisti sugebėjimą valdyti či ar savo bioenergiją?

Ar tai kokia tai mistika? Greičiausiai ne. Tai – noras pajusti energiją + tam tikras kvėpavimo būdas + tam tikri judesiai.

Pratybų tikslas ir rezultatas – gyvybinės ar či energijos sukūrimas, jos tekėjimo kūnu pojūtis ir nukreipimas į pageidaujamą kūno vietą.

Praktikos eiga – kaip atpalaiduoti savo kūną, kad juo pradėtų tekėti či energija, kaip kvėpuoti ir judėti, kad pajustume energiją tekant, ir kaip galėtume sąmoningai nukreipti ją norima linkme ar į pageidaujamą kūno dalį.

Kokia chi energijos valdymo nauda? Pirmiausia – žmogus suvokia, kad gali įtakoti ar valdyti savo kūną ir procesus, vykstančius kūne.

Galbūt žmogus tampa Žmogumi, bet tai tik spekuliacijos ir spėlionės, o faktai mažiausiai yra trys:

Faktas pirmas, kurį realiai galima patirti – minties ir noro pagalba galima sukelti bioenergijos ar gyvybinės energijos impulso atsiradimą.

Faktas antras, kurį realiai galima patirti – fiziškai jaučiamas či, chi, bio ar kaip tai kitaip tai galima pavadinti, energijos tekėjimas kūnu.

Faktas trečias, kurį realiai galima patirti – či energijos ar bioenergijos tekėjimas kūne yra pavaldus mintims. Teka ten, kur „pagalvoja mintis”.

Preliminariai chi energijos sužadinimo, tekėjimo ir valdymo metodas vadinamas DSM, tai yra Dinaminė statinė meditacija.

Tad, jei norite patirti či, chi ar bioenergijos atsiradimą, tekėjimą ir valdymą, tuomet kviečiame į  pratybas.

Kaip tai pasiekti?

Pirmiausia reikia norėti pajausti bioenergiją. Po to atpalaiduojame kūną lengvais judesiais, kartais tai gali būti panašu į tai chi judesius, kartais į jogos asanas, tai pat pradedame kvėpuoti tam tikru, nesudėtingu kvėpavimo būdu.

Kokie bioenergijos atsiradimo, tekėjimo požymiai?

Palaipsniui kūnui atsipalaiduojant, galbūt atsidaro bioenergetiniai kanalai, ar kas tai, kas padeda pajusti energijos tekėjimą. Tai panašu į šiurpuliukus bėgančius kūnu, tik suvokiame, kad mes patys sąmoningai tai sukeliame. Tai panašu į kūno reakcijas žiūrint įdomų filmą, klausantis mėgstamos muzikos, skaitant gerą knygą ar įvykus kitam įvykiui, kuris vienaip ar kitaip „paliečia” mūsų emocijas, jausmus, nuotaikas. Lyg ir kas tai pradeda vibruoti ar banguoti.

Tačiau užsiėmimų metu mes suvokiame, kad patys sąmoningai sužadiname energiją savo kūne. Taip pat tai yra panašu į džiaugsmo sukeliamas bangas kūne. Lyg žmogaus sąmonė pakyla į džiaugsmo būseną ir kūną užlieja džiaugsmingumo bangos, kurios rezonuoja maloniais pojūčiais kūne.

Kam reikia įvaldyti savo energiją?

Išmokus sužadinti, pajusti ir valdyti bioenergiją ar chi energiją, galime lengviau priimti ir valdyti gyvenimiškas situacijas. Galima suprasti, pvz.: kad baimės šiurpuliukai, tai tos pačios žmogaus bioenergijos (ar endokrininės sistemos) reakcija į kokį nors įvykį. Tik pats žmogus šiame įvykyje sąmoningai nedalyvauja, kūno sistemos pačios „nesąmoningai” sureaguoja į išorinį dirgiklį.

Kūno reakcija, bioenergijos tekėjimas iš vienos kūno dalies į kitą gali mus ištikti nesąmoningai tam tikrų faktorių esančių aplinkoje pagalba taip pat pats žmogus sąmoningai gali šias kūno reakcijas sukelti, pajusti ir valdyti. Reakcija ta pati, tik šaltiniai skirtingi.

Ar jau valdau savo bioenergiją?

1 Pakopos tikslas ir rezultatas – sužadinti, pajusti ir valdyti savo bioenergiją ar či energiją.

Tad jei jau galite atlikti visus tris veiksmus:

  1. Sužadinti energiją
  2. Pajausti energiją kūne
  3. Pajausti norimoje kūno vietoje ar nukreipti į norimą kūno dalį

tuomet jūs jau stovite ant 1 pakopos. Iš kiek pakopų susideda visi laipteliai? Mažiausiai yra žinomas dar vienas laiptelis:

2 pakopa. Bioenergijos priėmimas iš šalies ir atidavimas aplinkai ar dar vadinama kursu – meditacija „Atrandant atgailą ir meilę”.

P.S. Ką iš tiesų žmogus jaučia savo kūnu? Galbūt žmogus jaučia tik šių energijų rezonansą kūne. Galbūt tai lyg ratilai, sklindantys ežero vandenyje, įmetus akmenuką. Kaip yra iš tiesų, turbūt tik pats Dievas težino, tad dėl to galima ginčytis arba nesiginčyti. Esmė tame, kad kūnas gali patirti ir patiria, ką tai, ką inicijavo mintis bei noras, ir tai buvo aktyvuota bei sustiprinta kvėpavimo ir judesių pagalba.

Bioenergijos sužadinimo, tekėjimo ir valdymo pojūtis yra subjektyvi, asmeninė patirtis. Tai yra, tik Jūs patys tai patiriate ir suvokiate, kad patiriate. Tad nenustebkite, jei Jūsų kaimynė ar bendradarbis, jokiu būdu nepatikės, kad Jūs galite valdyti savo energijas.

Kursai - meditacijos nėra skirti diagnozuoti ar gydyti ligas ar susirgimus. Pateikta informacija yra autoriaus asmeninės patirtys ir yra informacinio bei pažintinio pobūdžio. Kursų, jogos, meditacijos, pratimų rezultatai, kuriuos galima pasiekti - priklauso nuo paties praktikuotojo pastangų.