Skip to content

Agnistambhasana arba kulkšnies į kelį poza

  kulkšnies į kelį pozą

  1. Atsisėskite ant storai sulenktos antklodės krašto, kelius sulenkite, pėdas pastatykite ant grindų. Lengvai pakelkite pečius į viršų, tvirtai atstatykite viršutines rankų dalis atgal ir prispauskite mentes kuo arčiau nugaros.

  2. Slinkite kaire pėda dešiniosios kojos apačia iki dešiniojo klubo išorės, o dešinę koją ištieskite ant grindų. Tada uždėkite dešinę koją ant kairės. Pasižiūrėkite, kad dešiniosios kojos kulkšnis būtų prie kairiojo kelio išorės(kad padas būtų statmenas grindims).

  3. Jeigu esate ypač lankstus, galite lenkti dešinę blauzdą prie kairiosios (tiksliai vieną prie kitos), kad pasunkintumėte pozą; kita vertus, laikykite kairiosios pėdos kulną prie dešiniojo klubo. Jeigu nesate labai lankstus, jums gali būti sunku ar nepatogu kulkšnį laikyti prie kelio išorės. Tokiu atveju, paprastai sukryžiuokite blauzdas kaip Sukhasanos pozoje (Patogiojoje pozoje).

  4. Prispauskite kulnus ir išskėskite kojų pirštus. Ištiesę liemenį, iškvėpkite ir lenkitės į priekį prie kirkšnių. Nesulenkite pilvo, stenkitės laikyti jį kuo tiesesnį. Išlaikykite kuo didesnį atstumą tarp gaktos ir bambos. Ištieskite rankas ant grindų, priešais blauzdas.

  5. Įkvėpdami atkreipkite dėmesį į tai, kaip jūsų liemuo lengvai pakyla; kai taip atsitinka, glauskite pilvą kuo arčiau krūtinės. Kitu iškvėpimu pasilenkite daugiau.

  6. Išbūkite 1 minutę ar daugiau. Įkvėpdami atsilenkite, ištieskite liemenį ir atkryžiuokite kojas. Kartokite su kaire koja ant viršaus tokią pat laiko trukmę.

  Vaizdo įrašas:

   

  i