5 svetainės įrengimo klaidos

paskelbta: Straipsniai | 0

Svetainė yra vienas iš svarbiausių kambarių namuose. Joje visi šeimos nariai susirenka žiūrėti televizoriaus, bendrauti, žaisti stalo žaidimus ir taip toliau. Aprodant svečiams namus, paprastai į svetainę jie atkreipia didžiausią dėmesį. Todėl šis kambarys turėtų būti įrengtas be klaidų. Įdomu, … Skaityti toliau:

5 patarimai, kaip namus įrengti pagal fengšui

paskelbta: Straipsniai | 0

Fengšui yra kinų medicinos šaka, kurios tikslas yra sukurti harmoniją visais gyvenimo aspektais. Remiantis ja, erdvė, kurioje leidžiame laiką turi įtakos tam, kaip mes mąstome ar jaučiamės. Pavyzdžiui, žingsniuodami šurmulinga alėja jaučiatės kur kas labiau įsitempę, einate spartesniu žingsniu nei … Skaityti toliau:

Patarimai, kaip išsirinkti gimnastikos kilimėlį

paskelbta: Straipsniai | 0

Gimnastikos kilimėliai yra tas sporto inventorius, kuris lemia patogumą treniruočių metu. Vertėtų pastebėti, kad gimnastikos kilimėliai gali būti įvairių pagal paskirtį tipų: vieni kilimėliai stabilizuoja sporto inventorių, kiti saugo nuo sumušimų ir įbrėžimų. Varlė.lt sporto inventoriaus specialistai parengė patarimus, į … Skaityti toliau:

Psichologo paslaugos – skirtingiems asmenims

paskelbta: Straipsniai | 0

Šiais laikais žmonės skundžiasi ne tik fizinėmis, tačiau ir psichologinėmis problemomis, kurios apsunkina kasdienybę, kurios trukdo atlikti įprastus darbus, galiausiai, kurios net atima gyvenimo motyvaciją. Tokiu atveju, kai dienos atrodo pilkos – geriausią pagalbą gali suteikti specialistas. Psichologo paslaugos daugeliui … Skaityti toliau:

Sveiki atvykę į plokščią pasaulį

paskelbta: Įdomybės, Straipsniai | 0

Sveiki atvykę į plokščiapasaulį, – tik dviejų išmatavimų pasaulį. Tik į priekį ir atgal, tik į dešinę ir kairę. Šiame pasaulyje nėra aukštyn ar žemyn. Šiame pasaulyje gyvena dviejų išmatavimų būtybės, neturinčios koncepcijos apie trijų išmatavimų objektus. Dviejų išmatavimų būtybės … Skaityti toliau:

Dalintis