Skip to content

10 natūralaus grožio paslapčių

  10 natūralaus grožio paslapčių

  10 natūralaus grožio paslapčių

  Atrodyti gražiai – nereiškia, jog turite išleisti labai daug pinigų ar daryti kažką nenatūraliai. Štai 10 lengvų patarimų, kaip atrodyti gražiai natūraliai, dabar:

  1. Odą valykite sausu šepečiu

  Naudokite šepetį su šeriais ir valykite savo odą ryte, prieš einant į dušą kelis kartus per savaitę. Šis rytinis ritualas pagerina kraujotaką ir panaikina mirusias odos lasteles. Jūsų oda švytės, bus glotni ir maloni liesti. Garantuotai.

  2. Sauna – dovana jūsų odai

  Prakaitavimas yra labai geras procesas mūsų odai. Sauna puikiai pašalina iš kūno toksinus. Oda yra vienas iš toksinus šalinančių organų ir kuomet mes leidžiame jai kvėpuoti, pašalindami mirusias lasteles šveisdami odą sausu šepečiu – saunoje šis procesas vyksta dar geriau.

  3. Mankšinkitės

  Gerinkite kraujotaką – mankštinkitės. Tai suteiks sodresnę spalvą jūsų odai, o padidėjęs endorfinų kiekis bei pasitikėjimas savimi tikrai pagerins jūsų išvaizdą! Geresnei laikysenai į savo mankštą įtraukite keletą jogos ar pilates pratimų.

  4. Mylėkitės

  Po orgazmo, jūsų kūną užliejantis geras jausmas yra ne kas kita, o hormonas endorfinas. Jis jaunina jūsų kūną. Visiškai teisingai – šis hormonas padeda panaikinti streso padarinius, o gilus kvėpavimas sekso metu padidina deguonies kiekį ir taipogi naikina įtampą bei stresą.

  5. Gerkite žaliuosius kokteilius

  Žalieji kokteiliai tai lyg multivitaminų užtaisas. Agurkai drėkina odą, o kiti žalumynai pagreitina organizmo detoksikacijos procesą. Žaliųjų kokteilių receptų galite rasti čia – http://greensmoothiesblog.com/

  6. Naudokite įvairius riebalus

  Mums reikia gerų riebalų, kad oda neišsausėtų, kad nebūtų sukritusi ir nesiraukšlėtų. Valgykite avokadus, lašišą, sardines ir kokosų aliejų.

  7. Naudokite filtrą duše

  Mūsų kūnas sugeria viską, kas ant jo patenka – ne išimtis ir vanduo, kuriuo prausiamės vonioje ar duše! Žinoma, Lietuvoje, o ypač Vilniuje vanduo yra itin švarus, tačiau didelėse valstybėse, kuriose sunaudojamo vandens kiekis yra milžiniškas, vandens valymo įrenginiuose yra naudojamas chloras. Chloras labai sausina odą, sukelia niežulį. Jei žinote, jog jūsų vandenyje yra chloro ar kitų chemikalų – įsigykite dušo ir vonios filtrą, kuris filtruotų vandenį nuo chloro ir kitų chemikalų. Jūsų oda bus jums dėkinga.

  8. Odai naudokite aliejus

  Venkite nenatūralios kosmetikos su konservantais ir priedais. Savo odai naudokite tik 100 % grynumo aliejus, tokius kaip kokoso, argano arba taukmedžio sviesto.

  9. Valgykite vaisius ir daržoves

  Šviesių spalvų vaisiai ir daržovės taipogi yra labai geri antioksidantai, padedantys kovoti su laisvaisiais radikalais mūsų kūne. Laisvieji radikalai yra pagrindinis mūsų senėjimo šaltinis, tad su jais kovokite natūraliu maistu.

  10. Nebevartokite cukraus

  Jūs greičiausiai esate girdėję, jog cukrus yra toksiškas ir gali sukelti įvairias chroniškas ligas, pagreitina raukšlių ir net spuogų atsiradimą. Valgykite vaisius ir saldžias daržoves – tai turėtų būti pakaitalas cukrui.