Skip to content

5 būdai, padėsiantys išvengti vėžio

  5 būdai, padėsiantys išvengti vėžioKiekvienais metais maždaug 12.7 milijono žmonių visoje žemėje išgirsta diagnozę: vėžys. Tai antra didžiausia mirties priežastis JAV, nusileidžianti tik mirtims dėl širdies ligų. Vėžys pražudo apie pusę milijono JAV gyventojų kasmet.

  Globaliai, nuo vėžio miršta daugiau žmonių nei nuo AIDS, maliarijos ir tuberkuliozės kartu sudėjus. Pasaulinė sveikatos organizacija prognozuoja, jog jei nebus imtasi skubių veiksmų, mirštamumas nuo vėžio iki 2030 metų padidės iki 80%. Čia pateikiami tik keli būdai, kurie padės išvengti vėžinių ląstelių vystymosi. 
   
  1. Valgykite maisto produktus, kurie gerina imuninę sistemą. 
   
  Glutationas yra labai stipri detoksikuojanti medžiaga – ji yra būtina, padedant imuninei sistemai kovoti su vėžiu. Nuolatinė, kasdieninė: šparagų, avokadų, briuselio kopūstų, brokolių, kopūstų, svogūnų, česnakų, graikiškų riešutų, cinamon, ciberžolės, kardamono dozė yra puikus būdas palaikyti tinkamą glutationo kiekį organizme.
   
  2. Valgykite daug žalių vaisių ir daržovių, kurios yra gilios ir turtingos spalvos. 
   
  Splavingose daržovėse ir vaisiuose yra daug su vėžiu kovojančių antioksidantų, taipat skaidulų, valančių toksinus iš organizmo. Vaisiai ir daržovės išlaiko natūralius fermentus, kurie padeda absorbuoti į kraują didelį kiekį potencialių su vėžių kovojančių antioksidantų kiekį.
   
  3. Venkite, LABAI venkite saldaus maisto.
   
  Įrodyta, jog cukrus labai slopina imuninę sistemą, ypač tas dalis, kurios kovoje su vėžinėmis ląstelėmis. Tyrimai rodo, jog cukrus slopina imuninę sistemą ir didina galimybę susirgti gaubtinės žarnos, krūties ir prostatos vėžiu.
   
  4. Sumažinkite aplinkos toksinų poveikį jūsų organizmui. 
   
  Nacionalis sveikatos institutas (JAV) klasifikuoja 54 junginius, žinomus kaip kancerogenus. Remiantis tyrimais, kiekvienas jų sukelia bent vieną vėžio tipą. Daugiausiai šių kancerogenų randama darbo aplinkoje.
  Sumažinkite kontaktą su sunkiaisiais metalais, polichlorintais bifenilais, asbestu bei pesticidais, pasirinkdami aplinkai švarius produktus visose savo gyvenimo srityse.
   
  5. Reguliariai mankštinkitės. 
   
  Mankšta ir sportas gerina imuninę sistemą ir mažina tikimybę susirgti vėžiu, mažindami insulino kiekį. Mankšta kūne sukuria aplinka, kuri neskatina vėžinių ląstelių augimo ir plitimo.