Skip to content

Jogos atostogos Balyje

  Jogos atostogos Balyje, Pelan Pelan poilsio namuose, kuriuose yra 8 kambariai, išsidėstę aplink didelį lauko baseiną, nuostabaus Balio sodo viduryje, netoli upės.

  pelan Pelan jogos namai

  Čia atrasite daug ramių vietelių, kur galėsite atsipalaiduoti, mėgautis masažu lauko masažo kambaryje, gurkšnoti šviežias sultis, žaisti su šunimis ar susitikti su kitais žmonėmis iš viso pasaulio.

  Profesionalūs mokytojai veda jogos ir meditacijos užsiėmimus jogos erdvėje prie upės.

  Pelan Pelan poilsio namai yra padalinti į 3 lygius. Viršutiniame aukšte yra 4 vienviečiai kambariai, viduriniame – bendra erdvė, baseinas ir du kambariai. Žemiau prie upės yra jogos praktikavimo erdvė, gražus sodas, lauko masažo erdvė ir tradicinis indoneziškas joglo su dviem kambariais.

  jogos praktikavimas

  Pelan Pelan tiki sveiko maisto, aktyvaus gyvenimo būdo ir gydomosios jogos energijos deriniu.

  Pelan Pelan jogos mokytojai padės patirti, kad joga, tai veiksminga savęs gydymo ir sąmoningumo didinimo priemonė. Atraskite jogą kaip visapusišką sveikatinimosi discipliną – kūnui, protui ir sielai. Taip pat tapsite stipresni, lankstesni ir atsipalaiduosite.

  Po kelių jogos užsiėmimų pajusite, kad streso lygis mažėja.

  pelan Pelaan baseinas

  Visi jogos ir meditacijos mokytojai turi didelę patirtį, ir po kiekvienos pamokos jausitės tarsi naujai atgimę. Pelan Pelan jogos stovykloje praktikuojami įvairūs jogos stiliai. Dažniausiai tai yra Vinyasa, Hatha, Yin ar kitų jogos stilių derinys, kuris gali būti tinkamas būtent šią dieną.

  Kokie įgūdžiai reikalingi, kad dalyvauti šioje jogos stovykloje?
  Tinka pradedančiąjam, vidutinio lygio ir pažengusiam jogos praktikuotojui ar mėgėjui.
  Koks maistas?
  Vegetariškas, veganiškas, ekologiškas.

  Daugiau informacijos, pigiausios kainos garantija ir užsakymas – bookretreats.com

  Atkreipkite dėmesį, kad į relaksacinę programą nėra įtraukta vandens serfingo (plaukimo ant banglenčių) seansai. Jei Jus domina Jogos ir plaukimo ant banglenčių stovykla, tuomet šią programą užsakykite – bookretreats.com (Labai rekomenduojama:))

  Jogos atostogos video – Diena Pelan Pelan jogos ir vandens serfingo stovykloje.


  Tradicinė Balio Watukaru joga yra viena iš seniausių jogos praktikų pasaulyje. Sakoma, kad prieš tūkstančius metų 13 jogų iš Indijos (kiekvienas praktikuojantis savo jogos stilių) atvyko į Balį praktikuoti ant Vatukaru kalno, dar žinomo kaip Batukaru kalnas.

  Balio (Dievų salos) dvasinė energija įkvėpė 13 jogų, kurie pasinaudojo geriausiomis savo jogos praktikomis ir sukūrė Balio jogą. Jie pavadino tai Balio Watukaru Joga, norėdami pagerbti nuostabų kalną, ant kurio jie kartu praktikavo.

  Balio Watukaru kalnas

  Grožis, malonė, dvasingumas ir jėga yra keletas nuostabių tradicinės Balio Watukaru jogos bruožų. Joje dėmesys sutelkiamas į protą ir dvasinį pabudimą, todėl jos praktikoje akcentuojama meditacija ir vidinis energijos srautas.

  Tradicinės Balio Watukaru jogos praktikuotojai tiki, kad be meditacijos ir giedojimo joga yra tik mankšta/sportas. Fizinė jogos praktika yra pasiruošimas meditacijai, kuri padeda nuraminti protą ir išgydyti kūną.

  Jogos atostogos video – Saulės pasveikinimas Watukaru jogos stiliumi.

  Šios jogos stovyklos metu turėsite prieigą prie vieno iš seniausių dvasinių ašramų pasaulyje, Pasraman Seruling Dewata, kuris vis dar išsaugo visus originalius 13 jogos stilių tiksliai taip, kaip jie buvo sukurti prieš tūkstančius metų Himalajuose.

  Sesandan kaimo jogos praktikavimas

  Be dviejų kasdienių jogos užsiėmimų, kiekvieną dieną galite dalyvauti dviejose kaimo ar kultūrinėse veiklose, tokiose kaip ryžių auginimas, krioklio valymas, kokosų aliejaus gamyba, balietiško maisto gaminimo klasė, baliečių kalbos pamokos, tradicinių Balio šokių pasirodymai ir kt.

  Dalinsitės šiais gražiais įspūdžiais su bendraminčiais iš viso pasaulio, atversite savo mintis kultūrų, filosofijų, praktikų ir įsitikinimų įvairovei ir grožiui. Šio ramaus Sesandan kaimo dvasinė energija pakylės jūsų dvasią ir atnaujins jūsų kūną, protą ir sielą.

  Puiki galimybė praktikuojant jogą ir meilę sau patirti autentišką Balio induistų kultūrą.

  Kokie jogos stiliai praktikuojami?
  Bendroji joga, Hatha joga, Kundalini joga, Dinaminė joga, Atkuriamoji joga, Yin joga
  Jogos įgūdžių lygis
  Pradedantysis
  Maistas
  Vegetariškas, veganiškas, ekologiškas, be glitimo, be pieno, tinkamas diabetikams, keto, tinkamas paleo, tinkamas alergiškiems riešutams, be kiaušinių.

  Daugiau informacijos, pigiausios kainos garantija ir užsakymas – bookretreats.com

  Taip pat šiame Balio kaimelyje yra organizuojamos dar kelios jogos stovyklos:

  7 dienų sielos pažadinimo, kultūros, senovės jogos ir gamtos stovykla, Balyje
  7 dienų autentiškos kultūros, induistinės jogos, prabudimo ir SPA stovykla, Balyje
  10 dienų vidinio pabudimo, Balio jogos ir sveikatingumo stovykla, Balyje
  12 dienų Savęs pažinimo, SPA palaimos, Jogos ir kultūros atostogos, Balyje
  14 dienų šamano palaiminimo ir jogos stovykla, Balyje

  Geros kelionės ir jogos patirčių!