Skip to content

Jogos atostogos Ispanijoje

  8 dienų žygių ir jogos atostogos Fuerteventuroje, Ispanijoje

  Atsipalaiduokite ir pasikraukite šviežios energijos nuostabiose Fuerteventuros apylinkėse. Tai – smėlėtų paplūdimių, turkio spalvos vandens, nuostabių ugnikalnių ir nesibaigiančios vasaros sala.

  Esame įsikūrę žavingame pajūrio miestelyje Corralejo. Pėsčiomis nueisite iki bet kurios pageidautinos vietos: nuo daugybės įvairių restoranų iki vietinių parduotuvių ir kavinių, o svarbiausia – nuostabių paplūdimių su krištolo skaidrumo vandeniu ir auksinio smėlio kopomis.

  (Partnerystės programos reklaminis straipsnis. Jei pasinaudosite rekomendacijomis ir įsigysite atostogų paketą, tuomet Jogatau.lt uždirbs komisinius, be jokių papildomų išlaidų Jums)

  jogos atostogos Fuerteventuros

  Kai atskrisite ir nusileisite į Fuerteventūrą, lauksime jūsų oro uoste ir nuvešime į viešbutį. Po to aprodysime miestelį ir paliksime jį apžiūrėti savarankiškai arba su kitų svečių kompanija.

  Kitą rytą ateis laikas imtis mūsų programos veiksmų.

  Nėra geresnio būdo pradėti dieną nei rytinė joga paplūdimyje! Mūsų instruktorė mėgsta pratimų įvairovę, todėl užsiėmimai tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Mūsų praktikuojamas stilius yra švelni pratimų seka su yin elementais – puikus būdas pasiruošti nuostabiai dienai!

  Viešnagės pas mus metu taip pat vyksime į žygį po ugnikalnio vietoves, kur galėsite pasisemti snaudžiančio kraterio energijos ir pasigrožėti nuostabiais trijų salų vaizdais!

  Kitas šių atostogų programos akcentas yra ekskursija laivu į gražiąją Los Lobos salą. Nueisime iki aukščiausio salos taško, o pasivaikščiojimo pabaigoje galima bus pasinerti į skaidrų ir mėlyną vandenį arba tiesiog šiek tiek atsipalaiduoti paplūdimyje.

  Taip pat važiuosime į ekskursiją po mistinius Ajuy urvus ir vyksime į žygį po Las Penitas kanjoną, kur vyksta daugybė Holivudo filmų pastatymų. Kartu lipsime prie nuostabaus slapto lango! Po to bus pats laikas nuostabiam piknikui paplūdimyje ar ant uolų.

  jogos atostogos ispanijoje

  Kitas nuostabus šios šventės malonumas – ekskursija su gidu e-dviračiais po Fuerteventūros šiaurinę dalį. Jei dar niekada nebandėte e-dviračių, dabar pats laikas ir malonumas yra garantuotas! Mūsų gidas puikiai pritaiko maršrutą ir tempą įvairiems pasiruošimo lygiams, todėl jums nereikės jaudintis, kad važiavimas dviračiu bus per sunkus ar nepakankamai sudėtingas.

  Jei norėtumėte praleisti pasivažinėjimą E-dviračiais, vietoje to galime pasiūlyti trumpą kelionę į smėlio kopas, kur mūsų profesionalaus ir talentingo fotografo padarytos kelios nuotraukos taps gražiu prisiminimu apie nepamirštamas atostogas.

  Taip pat yra daug laiko tyrinėti ar atsipalaiduoti pačiam savarankiškai, arba galite užsisakyti daugiau veiklos, pavyzdžiui, privačias banglenčių pamokas su geriausiu salos instruktoriumi, masažą, kelionę katamaranu su skania paella ir vandens pramogomis, ir dar daug daugiau…

  Nepamirškime ir nuostabios nakvynės: galite rinktis iš kelių variantų: nuo modernaus viešbučio kambario iki viešbučio apartamentų – visi jie yra privatūs, tad galėsite mėgautis privatumu ir pailsėti.

  Galite atvykti bet kurią savaitės dieną, taip pat turime galimybę apsistoti ilgesniam ar trumpesniam nei 8 dienų (7 naktų) laikotarpiui. Susisiekite su mumis norėdami gauti individualų pasiūlymą.

  Fuerteventura poilsio namai

  Jogos stiliai: Vinyasa Joga, Yin Joga, Dinaminė Joga, Hatha Joga, Bendroji Joga.

  Pasiruošimo lygis: pradedantysis, vidutinis, pažengęs.

  Maistas: maistas nėra įtrauktas į programą, tačiau visame Koralėjuje yra nuostabių kavinių ir restoranų, įvairiausio maisto pasiūla ir ne per brangu. Mes mėgstame pateikti savo rekomendacijų vadovą / bukletą. Esame tvirtai įsitikinę, kad atvykus į Corralejo, yra būtina paragauti vietinės virtuvės patiekalų.

  Mūsų svečiai dažniausiai mėgsta susitikti ir eiti pavakarieniauti kartu.

  Piknikas paplūdimyje yra įtrauktas į ekskursiją po Ajuy urvus, o Paella – į kelionę katamaranu.

  Daugiau informacijos, pigiausios kainos garantija ir užsakymas – bookretreats.com.

  Jei prie viso šito pridėsite banglentes, tuomet gausite – 8 dienų privačios banglenčių, žygių ir jogos atostogos Fuerteventūroje, Ispanijoje. Tai dar vienas šių atostogų programos variantas – 8 dienų joga, važiavimas dviračiu ir žygiai pėsčiomis Fuerteventuroje, Ispanijoje.

  4 dienų jogos atostogos prie jūros, Ispanija

  „La Crisalida Retreats“ yra sveikatos ir gerovės centras, įsikūręs ramiame pajūrio miestelyje Albir, į šiaurę nuo Alikantės, Kosta Blankos pakrantėje, Ispanijoje. Svečiams iš viso pasaulio siūlome atsipalaiduoti ramiame ir svetingame poilsio centre, kuriame viskas įskaičiuota.

  „La Crisalida Retreats“ siūlo holistinį požiūrį į sveikatą ir gerovę, kas apima jogą, gyvenimo pertvarkymo seminarus, meditaciją, atsipalaidavimą ir dar daugiau, kartu su skaniu ir maistingu augaliniu maistu ir sultimis.

  Jogos užsiėmimai organizuojami taip, kad suteiktų galimybę patirti įvairius stilius ir požiūrius. Patyrę mokytojai padės jums kiekvieno užsiėmimo metu.

  La Crisalida retreats jogos atostogos

  Visos savaitės metu siūlome patirti įvairių mokytojų praktikuojamus jogos stillius. Dauguma užsiėmimų yra pagrįsti Hatha, nors mes taip pat siūlome Yin, Hatha tėkmė, Atstatomoji, Vinyasa, Anusara ir Kundalini jogos.

  Kartą per savaitę taip pat siūlome Jogos Nidros užsiėmimus – specifinę meditacijos rūšį, skirtą atkurti ryšį su savimi, atsipalaiduoti ir išgyti.

  Mūsų užsiėmimai tinka žmonėms nuo pradedančiųjų iki vidutinio lygio.

  Kad ir kokia būtų jūsų jogos patirtis iki šiol, kviečiame apsilankyti visuose ar bet kuriuose jogos užsiėmimuose ir daryti tiek, kiek jums tinka tuo metu.

  Jogos atostogos video.

  Jogos atostogos ispanijoje

  Jogos stiliai: Anusara joga, Hatha joga, Kundalini joga, Nidra joga, Vinyasa joga, Yin joga, Atstatomoji joga.

  Reikalingas įgūdžių lygis: Pradedantysis, vidutinis.

  Maistas: Veganiškas, be glitimo, be pieno, be kiaušinių, mažai riebalų.

  Daugiau informacijos, pigiausios kainos garantija ir užsakymas – bookretreats.com

  8 dienų jogos atostogos tarp kalnų ir jūros, Tenerifė, Ispanija

  Mūsų jogos programa tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems praktikuotojams. Visi užsiėmimai vyksta anglų kalba ir vyksta 5 dienas, taip pat atvykimo ir išvykimo dienomis. Programą galite pradėti bet kuriuo jums patogiu metu, nes kiekvieną savaitę laukiame naujų dalyvių.

  jogos stovykla Tenerifėje

  Giliai atsipalaiduokite atlikdami ajurvedinį viso kūno masažą taip pat pėdų ir kojų masažą Padabhyanga, kurį atlieka mūsų apmokyti terapeutai, naudodami kiekvieno kūno tipą atitinkančius aliejus.

  Mūsų mokytojai yra tikrai pirmos klasės! Turintys daug patirties ir žinių apie jogos, meditacijos ir pranajamos praktikas.

  Mūsų patyrusių jogos instruktorių profesionalūs nurodymai ir pagalba leis pagilinti ir atnaujinti Jūsų jogos praktiką.

  Jei atvykimo/išvykimo dieną norite pasimėgauti procedūromis ar jogos užsiėmimais, prašome pasakyti tai rezervacijos metu, kad tai suorganizuotumėme.

  Jogos atostogos video.

  Jogos stiliai: Dinaminė Joga, Bendroji Joga, Hatha Joga, Vinyasa Joga

  Praktikavimo lygis: pradedantysis, vidutinis, pažengęs.

  Maistas: vegetariškas, veganiškas, žaliavalgis, be pieno, tinkamas alergiškiems riešutams, be kiaušinių.

  Daugiau informacijos, pigiausios kainos garantija ir užsakymas – bookretreats.com

  4 dienų jogos stovykla Barselonos mieste, Ispanijoje

  „Yoga Weeks Barcelona“ (liet. „Jogos savaitės Barselonoje“) – tai fantastiškas šiuolaikinis jogos gyvenimo būdo poilsis pačiame miesto centre. Siūlome savaitę jogos, gerą savijautą, kultūringas ir sveikas atostogas Barselonos miesto centre.

  jogos atostogos Barselonoje

  Jūsų laukia nuostabūs tarptautiniai jogos mokytojai, unikalus apgyvendinimas moderniame name, skanūs vegetariški priešpiečiai ir daugybė kitų užsiėmimų bei procedūrų. Nuoširdžiai laukiami pradedantieji bei visų lygių praktikuotojai.

  Mūsų tikslas – į jūsų kasdienį miesto gyvenimą įtraukti sveiką ir subalansuotą jogos gyvenimo būdą.

  Pastaba:
  Mūsų programa vyksta nuo sekmadienio iki sekmadienio. Penktadienio vakare keičiasi jogos mokytojas. Todėl ragintume pradėti programą sekmadienį arba penktadienį.

  Jogos stiliai: aštanga joga, dinaminė joga, bendroji joga, hatha joga, nidra joga, atstatomoji joga, vinyasa joga, yin joga, integralinė joga.

  Pasiruošimo lygis: visi lygiai.

  Maistas: vegetariškas.

  Daugiau informacijos, pigiausios kainos garantija ir užsakymas – bookretreats.com.

  Taip pat yra 6 dienų atostogos – 6 dienų jogos stovykla Barselonos mieste, Ispanijoje,

  8 dienų jogos stovykla Barselonos mieste, Ispanijoje.