Skip to content

Nepakartojamas poilsis: patarimai, kaip išsirinkti patogią lovą

  Nesuklysime, jei miegamojo lovą tituluosime vienu pagrindinių visų namų baldų ─ nuo jos kokybės iš dalies priklauso mūsų miegas ir kiekvieną naktį jaučiamas komfortas. Būtent dėl šios priežasties naujos lovos paieškos būna pakankamai sudėtingos, tačiau jei atkreipsite dėmesį į kelis esminius aspektus, šią užduotį įveiksite kur kas paprasčiau. Nuo ko reikėtų pradėti lovos paieškas?

  Svarbiausia ─ tinkami išmatavimai. Naujoji Jūsų lova turėtų būti pakankamai plati ir ilga, todėl pirmiausia turėtumėte pagalvoti, su kuo joje miegosite ir kokie yra tiek Jūsų, tiek antrosios pusės įpročiai. Žinoma, jei kalbėsime tik apie komfortą, „per plačios“ lovos tikrai nebus, tačiau ne mažiau svarbus yra ir kambario dydis bei išplanavimas. Jei norite išvengti nesklandumų, turėtumėte iš anksto tiksliai žinoti, kiek vietos šiam baldui galėsite skirti.

  Pravartu iš anksto apgalvoti ir daiktų sandėliavimo klausimą: jei negalite pasigirti erdviais namais, verčiau ieškokite lovos su patalynės dėže ─ tokio sprendimo ateityje tikrai nesigailėsite.

  Išskirkite Jums aktualius reikalavimus. Vieniems ypač patinka lovos su galvūgaliu, kiti vertina erdvę taupančius sprendimus, tuo tarpu treti pirmenybę teikia originaliam šių baldų stiliui ─ jei tiksliai įsivardinsite, ko norisi Jums, kur kas lengviau atrasite tinkamą variantą. Nors iš pradžių lovų pasirinkimas gali pasirodyti itin gausus, pasinaudoję elektroninėse parduotuvėse esančiais filtrais (juos rasite ir Pigu.lt el. parduotuvėje), ženkliai susiaurinsite savo paieškas ─ taip procesas taps dar paprastesnis.

  Įvertinkite komplektaciją. Kartais sunku suprasti, kodėl išoriškai labai panašių lovų kainos ženkliai skiriasi ─ jei taip nutiko ir Jums, turėtumėte atidžiau panagrinėti jų komplektacijas. Kai kurios lovos yra parduodamos kartu su čiužiniais, grotelėmis ar net spintelėmis, o jų apdailai naudojamas apšvietimas ar kitos įmantresnės detalės. Pasirinkus tokius variantus, nebereikės ieškoti tam tikrų papildomų miegamojo elementų (todėl sutaupysite ir laiko resursų), tačiau tikėtina, kad už tokius sprendimus reikės susimokėti šiek tiek daugiau.

  Atsižvelkite į kambario interjerą. Lovos stilius yra dar vienas labai svarbus aspektas ─ nesuklysite, jei jį derinsite prie kitų kambario detalių. Žinoma, stilinga lova lygiai taip pat gali tapti ir patalpos akcentu, tačiau tam tikrus elementus bet kokiu atveju rekomenduojama suderinti tarpusavyje. Taip išplėtosite jaukią ir harmoningą aplinką, kurioje visuomet jausitės maloniai ─ juk miegamajame mus turėtų užplūsti ramybė ir jaukumas. Gausų įvairių stilių lovų pasirinkimą rasite čia: https://pigu.lt/lt/lovos.

  Apsispręskite, kiek ketinate išleisti. Lovų kainos gali skirtis net keliais kartais, todėl iš anksto turėtumėte apsispręsti, kiek pinigų skirsite šiam baldui. Jų vertė gana dažnai priklauso nuo funkcionalumo, todėl poreikius teks suderinti su galimybėmis. Tačiau nerimauti tikrai neverta ─ šiuo metu galima atrasti daugybę sutaupyti leidžiančių pasiūlymų. Itin daug pigių, tačiau kokybiškų lovų galima rasti akcijų metu ─ jei užsuksite čia: https://pigu.lt/lt/super/akcijos, atrasite ne vieną dėmesio vertą miegamojo baldą. Apsvarstę visus šiuos aspektus, nesunkiai išsirinksite karališką poilsį užtikrinsiančią lovą. Nepamirškite pasirūpinti ir kokybišku čiužiniu ─ tik darnus šių dviejų elementų duetas leis maksimaliai atsipalaiduoti ir kasnakt pasinerti į saldžiausius sapnus!