Skip to content

Veido jogos pratimai

  Veido jogos pratimai gali patobulinti jūsų veidą, jo odą, be jokių vaistų. Darydami šiuos pratimus galite ištempti taip vadinamą “nusmukusią” veido odą.

  Veido joga – tai pratimai, paremti jogos principais. Tikima, jog veido pratimai atlieka natūralią plastinę operaciją, tonizuodami ir išlygindami odą. Šie pratimai skirti tonizuoti visiems 57-iems veido ir kaklo raumenims, taip didindami kraujo cirkuliaciją, panaikindami stresą, sugrąžindami švytinčią, jaunatvišką ir šviesią veido išvaizdą.

  Vienas svarbiausių veido jogos pratimų aspektų yra tas, kad tai labai pigus būdas sugrąžinti jaunatvišką veido išvaizdą be jokių plastinių operacijų ar injekcijų. Reguliariai ir kantriai atlikdami veido jogos pratimus, galite tikėtis vis šviesesnio ir jaunesnio veido, panaikindami smulkias linijas ir raukšles. Viskas ko reikia, tai 15-os minučių veido pratimams kiekvieną dieną. Veido pratimai ištemps susmukusią odą.

  Veido jogos pratimas akių pabrinkimui

  Uždėkite tris pirštus po akimis, patraukite žemyn, bandydami laikyti akis užmerktas.  Taip laikykite 10 sekundžių ir atleiskite. Pakartokite 5 kartus. Šis pratimas skirtas panaikinti pabrinkimą žemiau akių.

  Joga akims (Palmingo pratimas) 1

  Smarkiai patrinkite rankas vieną į kitą ir uždenkite delnais užmerktas akis. Giliai kvėpuokite ir atsipalaiduokite 5-ioms minutėms. Šį pratimą galite atlikti lovoje ar kėdėje, namie ar darbe. Šis jogos pratimas atpalaiduoja akis ir aplink esančias sritis bei nuramina regos nervą. Tai labai geras būdas sumažinti galvos skausmą

  veido jogos pratimaiJogos pratimas  akims 2    

  Pažiūrėkite į kairę pusę kelias sekundes nejudindami galvos. Pakartokite kelis kartus. Tą patį pakartokite į dešinę pusę (1 nuotrauka).

   

  Jogos pratimas akims 3

  Iškiškite liežuvį kiek galima labiau ir plačiai atmerkite akis. Tokioje būsenoje pabūkite 60 sekundžių.  Šis pratimas skirtas iš akių pašalinti toksinus (2 nuotrauka).

   

  Veido joga lūpoms 1

  Šypsokitės sutraukę lūpas. Šis pratimas treniruoja raumenis, esančius aplink lūpas (3 nuotrauka).

   

   

  Veido joga lūpoms 2

  Palaidykite “skraidančių bučinių”. Šis pratimas stiprina lūpas (4 nuotrauka).

   

   

  Veido jogos pratimas visam veidui 1

  Įkvėpkite per nosį, sugniaužkite kumščius ir suspauskite visus savo veido raumenis (5 nuotrauka).

  Veido jogos pratimas visam veidui 2

  Dabar iškvėpkite per burną, užverskite akis į viršų ir atgniaužkite rankas. Šį pratimą kartu su pirmuoju atlikite 3 kartus.

   

  Veido jogos pratimas raukšlėms

  Įkvėpkite per burną ir užlaikykite orą burnoje padarydami trimito pūtėjo išraišką. Užlaikykite 1 minutę, o po to lengvai ir lėtai iškvėpkite per nosį. Pakartokite 5 kartus. Šis pratimas panaikina juoko paliktas linijas aplamai tonizuoja skruostus.

  Veido oda