Skip to content

Veido jogos pratimų nauda

  Jūs greičiausiai paklausite, kas yra veido jogos pratimai?  Iš esmės, tai yra paprasti pratimai veidui, netgi būtų galima sakyti, veido ir kaklo pratimai, suteikiantys tonusą ir harmoniją veido raumenims.

  Yra puikių veido pratimų apvaliam veidui, dvigubam smakrui ir net pratimų, ploninančių veidą ir padedančių balansuoti ir charakterizuoti veido raumenis.

  Taigi, iš esmės, veido pratimai taip pat gali būti vadinami jogos pratimai veidui, nes jie sukuria balansą, normalią raumenų įtempimo būseną ir harmoniją jūsų veidui. Lengvi veido pratimai raumenis tonizuoja nedaug, o intensyvūs pratimai tikrai charakterizuos ir “skulptūrizuos” veidą: išryškins žandikaulio liniją, pabrėš skruostikaulius.

  Pradėsite veido ar veido jogos pratimus tada, kai iš tikrųjų pajusite savo veido raumenis ir suprasite jų buvimą ir kaip lengvai jais galima manipuliuoti

  Visa horizontali sritis tarp jūsų ausų ir nosies yra “mirusi” ir su ja sunkiai dirbti jums greičiausiai dar neteko. Ar prisimenate, kaip pradėjote valdyti rankas ir kojas? Kaip jūs supratote, kad jas valdo raumenys? Toks pats principas galioja ir veido sričiai.

  Kita sritis, kuri retai gauna darbo, yra sritis tarp skruostikaulių ir burnos. Veido pratimai gali smarkiai išryškinti skruostikaulius.

  Bet kokie fiziniai pratimai stiprina jūsų raumenis ir kūną. Jei esate atlikę kažkokius pratimus, suprantate apie ką kalbu – jūs jaučiate kūno, raumenų sustiprėjimą. Tą patį pajusite pradėdami daryti veido pratimus.

  Taigi, veido jogos pratimai:

  • suteikia veidui skulptūriškumo ir charakteriškumo
  • kaip ir bet kokie fiziniai pratimai sustiprina veido raumenis
  • išryškina gražiausius jūsų veido bruožus

  [kad_youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=JoNeuAloVlU” maxwidth=640 ]

   

  Nesunku suprasti, kodėl veido jogos pratimai yra veiksminga priemonė išryškinti gražiausius jūsų veido bruožus!