Skip to content

5 svetainės įrengimo klaidos

  Svetainė yra vienas iš svarbiausių kambarių namuose. Joje visi šeimos nariai susirenka žiūrėti televizoriaus, bendrauti, žaisti stalo žaidimus ir taip toliau. Aprodant svečiams namus, paprastai į svetainę jie atkreipia didžiausią dėmesį. Todėl šis kambarys turėtų būti įrengtas be klaidų. Įdomu, kokios iš jų pasitaiko dažniausiai?

  kavos staliukai

  1. Dėmesio centro nebuvimas

  Nesukuriant dėmesio centro, svetainė gali atrodyti neužbaigta. Atsisėdus ant sofos, žmonės nežinos, kur žiūrėti. Tad gerai pagalvokite, kur norite, kad nukryptų jų akys. Dažniausiai dėmesio centru svetainėje būna televizorius, židinys arba meno kūrinys. Paprasto piešinio pakabinimas ant sienos gali padėti iki galo išpildyti kambario įvaizdį. O, pavyzdžiui, prie televizoriaus arba židinio šeimos nariams malonu susirinkti pabendrauti.

  2. Apšvietimo neapgalvojimas

  Pakankamai dažnai, įrenginėjant svetainę, apšvietimui skiriama per mažai dėmesio. Norėdami sukurti malonią aplinką, turėtumėte įsitikinti, ar jūsų apšvietimas yra pakankamai „lankstus“. Pagalvokite, kur galėtų būti būsimi šviesos šaltiniai. Tokiu būdu ateityje nereikės didelių rekonstrukcijų, siekiant užtikrinti geresnį apšvietimą.

  3. Nelogiškas baldų išdėstymas

  Baldai turėtų laisvai tilpti svetainėje, o jų išdėstymas – būti prasmingas. Atsižvelkite į kambario dydį. Norėdami turėti pakankamai vietos praėjimui mažoje svetainėje, geriau nestatykite didžiulių sofų ir stalų. Jei turite didesnę erdvę, nenaudokite joje per daug baldų. Išnaudokite tokius erdvės privalumus kaip laisvesnis vaikščiojimas ir oro tekėjimas.

  4. Netinkamų spalvų pasirinkimas

  Nesvarbu, kokią spalvą pasirinksite, turėkite omenyje, kad nuo jos gali priklausyti jūsų nuotaika. Kiekvienas atspalvis skleidžia skirtingą energiją. Tad prieš dažant sienas ar klijuojant tapetus, pasidomėkite jų reikšmėmis. Taip pat patartina, kad kambaryje būtų išlaikoma spalvų pusiausvyra. Naudokite šviesius, tamsius ir neutralius tonus, kurie atrodo harmoningai.

  5. Pozityvios energijos neužtikrinimas

  Atėjus į svečius iškart galite pajausti tam tikrą energiją. Ji gali būti šilta, jauki, pozityvi arba šalta ir neigiama. Taigi įrenginėdami svetainę išsikelkite tikslą sukurti kuo pozityvesnę energiją, kuri būtų pajaučiama vos įžengus į kambarį. Energiją gali įtakoti visi veiksniai, kurie buvo minėti prieš tai.

  Taigi, jei norite įrengti tobulą svetainę, atsižvelkite į dažniausiai daromas klaidas. Taip pat verta paminėti, jog kai kuriuos baldus rekomenduojama turėti kiekvienoje svetainėje. Vieni iš tokių yra kavos staliukai. Norėdami išsirinkti sau tinkamą, spauskite ant šios nuorodos:

  https://www.magresbaldai.lt/baldai/staliukai/