Jogos apranga

paskelbta: Straipsniai | 0

Yra keli esminiai dalykai renkantis aprangą Jogai. Jums nereikia kažkokių aksesuarų, užtenka paprastų rūbų:  kelnių, moterims – sportinių liemenėlių , šortų, aptemptų blauzdinių, paprastų marškinėlių ir t.t. Rūbų ilgumas ar aptemptumas neteikia reikšmės, jei tai netrukdo jums taisyklingai atlikti pratimų.

Svarbu paminėti, jog Indija, kraštas, kuriame atsirado Joga, apskritai neturi jokio suvokimo apie Jogos aprangą. Joga praktikuojama dėvint įvairius rūbus. Dažniausiai užsiimdami joga, Indų vyrai dėvi Dočius (nesusiųtas kvadratinis medžiagos gabalas, perlenktas pusiau ir gaubiantis liemenį bei kojas),  moterys dėvi lengvus apdarus.

Nors mados diktuojamos taisyklės gali padaryti kažkam lemiamą įtaką ką dėvėti ar ko nedėvėti, tačiau jūsų apranga turi būti patogi, elastinga ir funkcionali, todėl džinsinė apranga neturėtų būti dėvima jogos užsiėmimų metu. Drabužiai turėtų leisti jums kuo lengviau judėti. Atsiminkite, jog komfortas yra žymiai svarbiau nei išvaizda.

Liksite madinga(-as) ir be perdėto tuštumo, nebent norite, kad jūsų rūbai reklamuotų seksą, narkotikus, atvirai pabrėžtų jūsų intymias kūno vietas ar kaip nors kitaip blaškytų žmones, atėjusius į jogos užsiėmimą.

Kitas svarbus dalykas, kuris turėtų atsispindėti jūsų aprangoje, yra Jogos filosofija: rūbai turėtų būti pagaminti iš natūralios medvilnės, kanapės virvės ar kitos natūralios medžiagos.

Taigi, pagrindiniai aspektai renkantis aprangą jogos užsiėmimams:

Jogos apranga

•    Patogumas:  jūsų jogos rūbai nulems tai, kaip lengvai jūs priprasite prie Asanų. Apranga turi būti patogi tam, kad leistų jūsų kūnui lengvai judėti ir pasijausti jums užtikrintai.
•    Patrauklumas akiai: turėtumėte išsirinkti rūbus, kurie leistų jums “jaustis gerai” užsiimant joga.
•    Geras atitikimas: jogos apranga turi atitikti jūsų kūno išmatavimus
•    Patvarumas: jogos rūbai turi būti patvariai pagaminta ir su dviguba siūle. Natūrali medvilnė ir kanapės virvė yra patvarios medžiagos rūbams.
•    Prakaito sugėrimas: jogos rūbai neturėtų leisti jums prakaituoti. Medvilnė yra geriausias pasirinkimas: ji maloniai veikia odą, nesuerzina jos ir leidžia kūnui kvėpuoti.
•    Spalva: rūbai neturi būti per daug ryškiaspalviai, kad netrukdytų susimąstymui Jogos užsiėmimų metu. Geriausios yra baltos ar pastelinės spalvos.
•    Sveikata: saugokite savo ir pasaulio sveikatą, rinkdamiesi natūralių medžiagų rūbus.
•    Sąžininga prekyba: pirkdami aprangą Jogai, rinkitės pažymėtą Fair Trade (sąžininga prekyba).

Madingą ir gražią aprangą Jogai rasite visur, žinant Jogos populiarumą visame pasaulyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.