Bikram arba Karšta Joga

paskelbta: Straipsniai | 7

Bikram Joga, tai jogos stilius, geriau žinomas kaip “Karšta Joga”. Ji taip pavadinta todėl, kad yra praktikuojama labai karštoje patalpoje (įkaitintoje iki 37 laipsnių Celsijaus). Karštis Bikram Jogoje naudojamas norint sumažinti  traumų tikimybę  ir padėti išvalyti kūne susirinkusius teršalus. Karštis padeda  atlikti Asaną, kurios net neįsivaizdavote galintys atlikti. Išgerkite daug vandens prieš užsiimdami šia joga.

Šis jogos stilius akcentuoja 26 pozas, kurios atliekamos tam tikra tvarka. Kiekviena Jogos poza tipiškai atliekama du kartus ir laikoma tam tikrą laiką. Kiekviena poza tempia ir stiprina raumenis ir stimuliuoja nervų sistemą. Bikram Joga gali sumažinti pastoviai pasikartojančius ligų ir traumų simptomus.

Kiti Jogos stiliai:

Hatha Joga

Vinjasa Joga

Aštanga Joga

Aijengar Joga

Kundalini Joga

Kripalu Joga

Šivananda Joga

Vinijoga

Raja Joga

Mantra Joga

Purna Joga

Bhakti Joga

Jnana Joga

Karma Joga

7 Responses

    • Lygtai Kauno jogos studijoj kažkada buvo. dabar neįsivaizduoju, pažiūrėkite jų puslapyje.

  1. Sveiki ar joga padetu esant 3-4 nugaros slanstelio pasislinkimui,juos atstatyti?gal yra kokie tam reikalui spec pratimai,gal kas susiduret su tuo?ACIU

    • Ieskok kineziterapeuto, o ne jogos. kai sustiprinsi raumenis, ir suprasi kaip veikia raumenys ir skeletas- stuburas, tada saugiai galesi pradeti praktikuoti joga. rasau, nes pats perejau ta pati. sekmes.

  2. As ir ieskau, bet nieko nerandu!!!!!! Kas ieskot verslo ideju?????? Siulau Bikram Yoga!!!! Tiek daug zmoniu iesko!

  3. Bikram joga nėra naujovė Vilniuje. Užsiėmimai ne vienus metus vykdavo Agni karštos jogos studijoje. Pastaroji šiais metais užsidarė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.